Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Супер цена

Vogue VO4149S 5074AE

Шифра: OVOG 4149S
Бренд: Vogue
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

5 000 ден.
8 000 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

39mm

Должина на рачка

143mm

Големина на окулар

39mm
 • Материјал:
  Метал
 • Боја:
  Бела
 • Мост:
  39mm
 • Должина на рачка:
  143mm
 • Големина на окулар:
  39mm
 • Боја на леќа:
  Златно Огледало
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
8 000 ден.
5 000 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха