Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед

Tommy Hilfiger 1542/S 003

Шифра: NTH 1542/S
Бренд: Tommy Hilfiger
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

6 300 ден.
0 ден.

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

14mm

Должина на рачка

145mm

Големина на окулар

61mm
 • Материјал:
  Метал
 • Боја:
  Црна Мат
 • Мост:
  14mm
 • Должина на рачка:
  145mm
 • Големина на окулар:
  61mm
 • Боја на леќа:
  Сива
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
3 оцена
0 ден.
6 300 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха