Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Супер цена

SWAROVSKI 0192 52F

Шифра: SK0192 52F
Бренд: Swarovski
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

10 200 ден.
12 400 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

17mm

Должина на рачка

140mm

Големина на окулар

55mm
 • Материјал:
  Пластика
 • Боја:
  Кафена
 • Мост:
  17mm
 • Должина на рачка:
  140mm
 • Големина на окулар:
  55mm
 • Боја на леќа:
  Кафено Градуирано
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
-18 %
3 оцена
12 400 ден.
10 200 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха