Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Супер цена

Police VK543 OSA1

Шифра: VK543 OSA1
Бренд: Police
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

8 000 ден.
8 900 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

16mm

Должина на рачка

130mm

Големина на окулар

51mm
 • Материјал:
  Метал
 • Боја:
  Црвена
 • Мост:
  16mm
 • Должина на рачка:
  130mm
 • Големина на окулар:
  51mm
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
-10 %
1 оцена
8 900 ден.
8 000 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха