Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед

POLAR P664 12/B

Шифра: POLAR P66412/B
Бренд: Polar
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

4 800 ден.
0 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

16mm

Должина на рачка

143mm

Големина на окулар

60mm
 • Материјал:
  Метал
 • Боја:
  Сребрена
 • Мост:
  16mm
 • Должина на рачка:
  143mm
 • Големина на окулар:
  60mm
 • Боја на леќа:
  Сива Огледало
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
0 ден.
4 800 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха