Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед

POLAR Gold Prydz 408

Шифра: POLARGOLDPRY408
Бренд: Polar
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

6 500 ден.
0 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

19mm

Должина на рачка

145mm

Големина на окулар

141mm
 • Материјал:
  Пластика
 • Боја:
  Виолетова
 • Мост:
  19mm
 • Должина на рачка:
  145mm
 • Големина на окулар:
  141mm
 • Боја на леќа:
  Розева Градуирано
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
0 ден.
6 500 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха