Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед

POLAR Gold 128 77

Шифра: POLARGOLD12877
Бренд: Polar
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

6 000 ден.
0 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

20mm

Должина на рачка

145mm

Големина на окулар

54mm
 • Материјал:
  Пластика
 • Боја:
  Црна
 • Мост:
  20mm
 • Должина на рачка:
  145mm
 • Големина на окулар:
  54mm
 • Боја на леќа:
  Сива
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
0 ден.
6 000 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха