Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Супер цена

Lozza VL4144 0722

Шифра: VL4144 0722
Бренд: Lozza
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

4 600 ден.
5 100 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

22mm

Должина на рачка

140mm

Големина на окулар

50mm
 • Материјал:
  Метал/Пластика
 • Боја:
  Кафена
 • Мост:
  22mm
 • Должина на рачка:
  140mm
 • Големина на окулар:
  50mm
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
5 100 ден.
4 600 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха