Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед

Lozza SL2255M 579V

Шифра: SL2255M 579V
Бренд: Lozza
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

5 400 ден.
0 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

17mm

Должина на рачка

140mm

Големина на окулар

55mm
 • Материјал:
  Метал
 • Боја:
  Сива
 • Мост:
  17mm
 • Должина на рачка:
  140mm
 • Големина на окулар:
  55mm
 • Боја на леќа:
  Сива Огледало
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
2 оцена
0 ден.
5 400 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха