Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед

Lozza SL1964 0P71

Шифра: SL1964 0P71
Бренд: Lozza
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

5 400 ден.
0 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

16mm

Должина на рачка

145mm

Големина на окулар

65mm
 • Материјал:
  Пластика
 • Боја:
  Тегет
 • Мост:
  16mm
 • Должина на рачка:
  145mm
 • Големина на окулар:
  65mm
 • Боја на леќа:
  Сино
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
0 ден.
5 400 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха