Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Супер цена

INVU SUN T1011A

Шифра: INVU T1011A/S
Бренд: INVU
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

4 600 ден.
5 000 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

18mm

Должина на рачка

145mm

Големина на окулар

72mm
 • Материјал:
  Метал
 • Боја:
  Златна
 • Мост:
  18mm
 • Должина на рачка:
  145mm
 • Големина на окулар:
  72mm
 • Боја на леќа:
  G-15
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
-8 %
1 оцена
5 000 ден.
4 600 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха