Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Супер цена

INVU SUN P1006A

Шифра: INVU P1006A/S
Бренд: INVU
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

5 000 ден.
6 000 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

14mm

Должина на рачка

140mm

Големина на окулар

58mm
 • Материјал:
  Метал
 • Боја:
  Сребрена
 • Мост:
  14mm
 • Должина на рачка:
  140mm
 • Големина на окулар:
  58mm
 • Боја на леќа:
  Сива
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
6 000 ден.
5 000 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха