Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Супер цена

Furla VU4333S 0583

Шифра: VU4333S 0583
Бренд: Furla
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

9 500 ден.
10 600 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

15mm

Должина на рачка

140mm

Големина на окулар

53mm
 • Материјал:
  Метал/Пластика
 • Боја:
  Црна
 • Мост:
  15mm
 • Должина на рачка:
  140mm
 • Големина на окулар:
  53mm
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
-10 %
1 оцена
10 600 ден.
9 500 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха