Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Супер цена

Carrera 1014/S 3

Шифра: CA1014/S 3
Бренд: Carrera
Нема на залиха
На залиха

Производот е достапен само за онлајн нарачка.

10 400 ден.
12 000 ден.
Количина , ком. :

Нема на залиха

Начини на испорака
  Курир
  Подигнување од оптика
Начини на плаќање
  При достава

Мост

10mm

Должина на рачка

135mm

Големина на окулар

65mm
 • Материјал:
  Пластика
 • Боја:
  Црна
 • Мост:
  10mm
 • Должина на рачка:
  135mm
 • Големина на окулар:
  65mm
 • Боја на леќа:
  Сива
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
-13 %
1 оцена
12 000 ден.
10 400 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха