Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед

ALL CLEAN soft 350ml

Шифра: ACS 350
Бренд: Avizor
Нема на залиха
На залиха
660 ден.
0 ден.
Количина :

Нема на залиха

Начини на испорака
    Курир
    Подигнување од оптика
Начини на плаќање
    При достава
  • Тип на леќа:
    Меки леќи
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Пребарувано
3 оцена
0 ден.
660 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха