Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Категории

Недела на Polar

Признично расположени.

 

Оваа недела CityOptics ви подарува -20% попуст на сите очила за сонце и диоптерски очила од брендот Polar. Акцијата важи од 19.12 и трае до 26.12.2022.

Попустот е пресметан во цената и се однесува само на нарачки направени онлајн.

Погледенте ја целата колекција  https://cityoptics.mk/brand/polar

Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*