Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Категории

Hello World

Со огромно задоволство ве известуваме дека од денес започна со работа нашата olnine продавница.

Загаранатирано најдобри цени на повеќе од 700 модели на очила за сонце и повеќе од 600 најразлични модели на диоптерски очила, со цени прифалтиви за секого.

Но тоа не е се!

Среќата ја споделуваме со вас и ви подаруваме дополнителен попуст од 5% на сѐ со купонот HELLOWORLD кој важи до 30.11.2022 а важи за сите нарачки над 5.000,00 ден.

Ви благодариме што сте дел од CityOptics.

( 3 )
Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*
Препорачано
0 ден.
4 000 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха

3 300 ден.
3 150 ден.
Нема на залиха
На залиха

Нема на залиха