Пон. - Пет. 09:00 до 20:00
Саб. 09:00 до 15:00

Закажете преглед
Категории

Black Friday Weekend во Сити Оптик!

-30% Попуст на целата колекција на сончеви и диоптриски очила во нашиот салон и на online продавницата!!
Искористете го одличниот попуст и одберете го Вашиот омилен модел!

*Попустот трае петок и сабота ( 25-26.11 ).

Побрзајте во 📍ТЦ Беверли Хилс, приземје

Коментари
Нема коментари
Оставете оцена
Име*
Email
Внесете коментар*